Kundrecensioner (0)Du kan känna räfflorna i den och den känns fantastisk mot din penis.
Bra på det den görVandmanden - 20. jan. 2019 Första gången jag försökte en fleshlight och det var bättre än vad jag förväntade mig men kanske borde jag prova en med mer textur en annan gång.
En av de bättre Fleshlights jag har köpt (och jag har köpt ganska många). Den stimulerar bra och fungerar som den ska för mig. Och den tappar inte "inre delar" som andra Fleshlights kan göra när man använder dem flitigt :O)
Det är något som rör sig. Fantastisk produkt, men du måste komma ihåg att köpa en flaska glidmedel samtidigt, för den här enheten är det bästa som uppfunnits sedan kvinnan, och den klagar inte en enda gång.
Jesse Jane lotus är definitivt värt pengarna. Det är en bra produkt att börja med om du funderar på att köpa din första Fleshlight ! :) Ge det ett försök.
"Fick min Fleshlight för ca 3 veckor sedan. Måste säga att den är bättre än vad jag hade hoppats på :) Helt enkelt super stimulerande. Det enda som är lite irriterande är torktiden efter rengöring. Men rengöring är superenkelt, skölj bara ordentligt med varmt vatten. En annan sak jag vill nämna är att Fleshlight-pulvret nästan är ett måste, eftersom det snabbt blir klibbigt om man inte använder det. Allt som allt, en super bra produkt. Rekommenderas varmt. "
"Vilken genial uppfinning Funderar på att prova den virtuella prylen man kan köpa för ändan, som sedan kopplas till datorn. Fantastiskt vad man kan göra idag. Ultramjuk och mycket verklighetstrogen... A++ härifrån! "
"Jag investerade nyligen i denna Fleshlight och jag har inte blivit besviken. Den ger en fantastisk upplevelse och ett skönt avbrott från den "gamla vänsterhanden". Vakuumfunktionen i produkten ger en överraskande bra effekt, särskilt eftersom jag inte insåg från början att den hade en. Det enda negativa jag har att säga om produkten är förberedelsen av Fleshlight, vilket tar lite tid. Det är en bra idé att värma upp produkten före användning, men tyvärr tycker jag att den snabbt blir kall igen. Sammantaget en bra produkt som jag rekommenderar. "
Känns som "den äkta varan" "Trodde inte att det kunde kännas så "äkta", men blev positivt överraskad ... När den värms upp känns den nästan som "den äkta varan" - och det är definitivt en produkt jag kan rekommendera. Kom ihåg att köpa ett vattenbaserat glidmedel för en bättre upplevelse. Det enda negativa är att den inte är så bra för den "spontana lusten", eftersom den behöver värmas upp och rengöras och slutligen rengöras med pulvret - men den tiden är väl spenderad. Kom ihåg att köpa Fleshlight-pulver. "
"Jag har haft Jesse Jane Fleshlighten i ungefär en månad nu. Och det är en fantastisk leksak för oss män! Jag var lite skeptisk i början, men nu när min fru har flera tycker jag att det är dags att jag skaffar en sexleksak också, och jag har definitivt blivit positivt överraskad och imponerad. Jag använder den både ensam, men också med min fru - hon tycker om / tenderar att leka med den, så den kan enkelt användas som förspel på samma sätt som dildos / vibratorer används för kvinnor. Känns väldigt äkta (jag är väldigt imponerad). Använd bara lite smörjmedel och justera sedan kapseln något, sedan "puff" - det är orgasm garanterad. Själva materialet är superflexibelt och rengöring är så enkelt. Detta är menat som en rekommendation - köp även pulvret till Fleshlighten! Inte för att jag använder det varje gång när den ska rengöras, men efter några tvättar blir Fleshlighten lite kladdig. Och med pulvret blir den så gott som ny. "