Produktbeskrivning
Drömmer du om att göra förspelet ännu hetare? Bjuda då in din partner till en erotisk massage, tillsammans med Bodyfun Warming Massage och Glidmedel.
Denna läckra gel har en skön, värmande effekt, som ger leken en extra dimension. Gnid in gelen i huden och blås därefter på området, för att uppleva den kittlande värmen.
Den kan användas både till lindrande och sensuell kroppsmassage, och som intimt glidmedel, om massagen utvecklar sig till något mer.
Bodyfun Warming innehåller extrakt från teblad och pantenol, som vårdar huden och gör den härligt mjuk och len. Den är fri från onlja, smak och parfym, och tvättas lätt av med tvål och vatten.
Kan användas tillsammans med latexkondomer och sexleksaker av alla material.
Detaljer
INNEHÅLL: Vattenbaserat gel.
INGREDIENSER: Glycerin, aqua, propylene glycol, panthenol, camellia sinensis leaf extract, sodium saccharin.
VÄRMANDE: Ja.
OLJEFRI: Ja.
FÄRGFRI: Ja.
SMAK: Neutral.
PARFYMFRI: Ja.
KONDOMVÄNLIG: Ja.
LEKSAKSVÄNLIG: Ja.
STORLEK: 100 ml.
BRUKSANVISNING: Danska, svenska, norska, finska.
Läs villkoren här.
Kundrecensioner
Kan användas med silikon