TickSnabb och diskret leverans
TickFri frakt vid köp över 700 kr
  • TickSnabb och diskret leverans
  • TickFri frakt vid köp över 700 kr
Cottelli Chemise med Strumpebandshållare i Mesh var 1

Cottelli Chemise med Strumpebandshållare i Mesh

I lager

Leverans: 1-4 vardagar

399,00 kr
Inkl. moms
Relaterade produkter
Amorable by Rimba Stay-ups
99,00 kr
Inkl. moms
Storleksguide

Översikt

Detta sensuella chemiseset från Cottelli kommer garanterat röra om i sovrummet med sin självsäkra framtoning och många snördetaljer som för tankarna till bondage.

Kombinationen mellan det finmaskiga nylonmaterialet och den svarta lacken ger en fräck kontrast och en sexig look.

Setet innehåller en chemise framställd i mjuk transparent kvalitet som låter betraktaren se under tyget. De svarta lackremmarna korsar över framsidan medan den är helt enkel där bak.

Chemisen fästs på ryggen med hjälp av spännen som kan justeras i två storlekar i omkrets. Den matchande stringtrosan är framställd i transparent nylon och är fodrad i grenen.

Fullända looken med ett par klassiska stay-ups.

Fördelar

Tick
Tick
Tick
Tick
Tick

Du kanske också gillar:

Prenumerera på Sinfuls nyhetsbrevFå 10% i rabatt på ditt nästa köp

Prenumerera på nyhetsbrevet idag och få 10% på ditt nästa köp. Se också fram emot att få VIP-tillgång till bra erbjudande, målriktad marknadsföring, exklusiva lanseringar och coola tävlingar. Du kan återkalla ditt samtycke när som helst. Vi behandlar dina personuppgifter i enlighet med vår personuppgiftspolicy.

TickSnabb och diskret leverans
TickFri frakt vid köp över 700 kr
Postnord
Instabox
Visa
Mastercard
Maestro
Klarna
PayPal
Swish

Snabb leverans

Postnord
Instabox

Säker betalning

Visa
Mastercard
Maestro
Klarna
PayPal
Swish

SINFUL, Genvägen 1, 231 62 Trelleborg. VAT: SE502073582401

Copyright © 2008-2023 SINFUL