Kundrecensioner (0)En mycket bra produkt för rumplekar. Fuktar botten så bra att spelen är en säker framgång. Jag rekommenderar!
Finns helt klart bättre analglid till samma pris, sådär produkt faktiskt. Vi kör analt kanske 1gång i veckan och kanske då kanske ganska stort fokus på analt med både leksaker och utan. Tycker detta glidet torkar ganska snabbt till skillnad från andra analglid på marknaden.
Detta i kombination med Intimate Earth Adventure Anal Relaxing Serum innebar att min fru (och jag) hade vår bästa upplevelse!
Härligt och mysigtMorten Hougaard - 3. jan. 2022 Läckert glidmedel med bra glid och bra tid! Vi njuter av att använda det
Superhärligt och blött glidmedel, det torkar inte lätt och du behöver inte använda mycket av det.
Vi använder den både med och utan leksaker
Otroligt bra smörjmedel :) rekommenderas Används i stor utsträckning
Ett mycket bra glid som är tjockare in konsistensen så det "rinner inte iväg" utan stannar där man applicerar det. Man behöver inte heller använda mycket för att få ett bra glid. Doftlöst vilket jag ser som en stor fördel. Enkelt att tvätta bort då det är vattenlösligt.
Riktigt bra glidmedel. Den är tjock gör också din öppning helt ''våt'' den är också väldigt lätt att använda och du har ett superenkelt sätt att använda den som jag kan tänka mig att spela med dig själv eller partners. Kan inte vänta med att få lite mer leksaker så jag kan prova denna kräm på max
Torkar inte ut lätt. Vi har inte använt det analt men för vibratorer och min fru säger att det är det bästa glidmedel hon någonsin har använt.
bästa analkrämen jag har provat hittills. den är lätt att använda och bibehåller en riktigt bra friktion (kan verka lite kladdig) kan rekommenderas för användning med och utan leksaker.
Väldigt obekväm att använda :-) Bränner. Så det måste vara något i den som mina ställen inte gillar... Sinful eye cream är helt fantastisk :-)
Produkten var en besvikelse. Jag insåg inte ens när jag beställde att produkten var vattenbaserad (jag antog automatiskt att rumpkontakter var silikonbaserade). Klibbigheten varar inte länge och jag tror inte att det är något bra för rumpspel, men som en grundläggande toffel är det en ok produkt.
Är ett bra glid som inte är så kladdigt, lite tjckare än vanliga glid ändå så det funkar extra bra analt
bästa analkrämen som testats hittills. den är lätt att använda och bibehåller riktigt bra friktion (kan verka lite fet) rekommenderas för användning med och utan leksaker.
Trodde det skulle vara en pip på denna som på bilden men icke ,hade varit lättare att applicera produkten där den skall vara då. Produkten är helt ok och ganska dryg.