Kundrecensioner (0)Ett måste hos alla kvinnor Extremt lyxig produkt som dessutom har en förvaringspåse . Härligt material som känns toppen och ger ett bra glid i sig själv
Ohhhh wow älskar denna glas dildo sååå mycket, lilla jag är verkligen fylld upp helt och det bara träffar rätt direkt oh oh aldrig har jag haft så underbara och himmelska orgasmer förut hehe....PS det är verkligen obeskrivligt i rumpan
Jag köpte produkten till min fru och hon har gillat den, designen är bra och glasytan är fin.
var utmärkt med en trevlig känsla
En fantastisk produkt som träffar mitt i prick och ger stor njutning!
Vackert utseende och denna trollstav kommer inte att lämna en kille kall, lämplig för både män och kvinnor, ett bra köp !
Första gången jag använder en sexleksak i glas! Jag är så positivt överraskad! Jag kan inte komma av enbart vaginal stimulering men denna var otrooooligt nära. Ska definitivt testa att lägaa i kylen!
Bra glid och tyngd!
Det är den bästa glasdildon jag någonsin testat. riktigt bra kvalitet och bra färg! ;)
Vilken fantastisk produkt! Glaset är mjukt och läckert och glider underbart lätt, medan bubblorna ger spänning. Rekommenderas varmt!
Jag köpte en dildo på grund av dess design. Eftersom den är lång och tunn kan du känna ställen med den. Särskilt njutbart när min partner rör runt den inuti och jag håller vibratorn mot min klitoris.
Glas som material känns skönt och halt och tungt. Designen är helt rätt för vår användning, åtminstone. Kombinationen av denna insida och den tillfredsställande clitala är ganska bueno. Den enda nackdelen med glasdildon är att du måste vara försiktig när du hanterar den, t.ex. när du tvättar den, så att den inte stöter på något och går sönder.
Denna leksak är en fröjd att titta på. Förvaringspåsen är också ett trevligt plus, ger en lyxig känsla. Det faktum att du kan använda båda ändarna är ett absolut plus, och det är också tillräckligt långt för att lämna tillräckligt med utrymme i din hand. Underbart mjuk, inte mycket behov av en slider eftersom spelet går smidigt. Mitt enda personliga minus är att när den tjockare änden är inne har du inget sätt att veta hur hälen är vänd, du måste antingen ta ut den och kontrollera eller döma med dina tarmar. Jag föredrar själv ett något tjockare huvud, men det finns tillfällen för det.
Det är alktid kul att prova nya marerial och den här har absolut inspirerat mig att köpa fler leksaker i glas! Skulle säga att den passar nybörjare och ger en härlig känsla både analt och vaginalt. Hett tips, lägg den i kylen ;)
Alltså wow. Helt underbar!
Jag som annars ej gillat dildos eller att ha saker i mig blev helt kär i denna. Hygienisk, vacker och skön tyngd. Rekomenderas starkt!
Det var väldigt bekvämt att använda, precis rätt storlek och med skjutreglaget var det en dröm. Orgasmen kom efter cirka tre minuters runkande, jag rekommenderar.
En riktigt snygg och elegant dildo som fyller mig bra. Framför allt är det skönt att ha den liggande i varmt vatten en stund innan användning, så den är skön och varm när den ska användas.
Kan definitivt rekommenderas