Snabb och diskret leverans
Fri frakt vid köp över 700 kr
  • Snabb och diskret leverans
  • Fri frakt vid köp över 700 kr
  • Sinful Vårdande Puder till Realistiska Sexleksaker 150 g var 1
  • Sinful Vårdande Puder till Realistiska Sexleksaker 150 g 1

Sinful Vårdande Puder till Realistiska Sexleksaker 150 g

99,00 kr
Inkl. moms
I lager

Leverans: 1-4 vardagar

Fördelar

Fri frakt - när du handlar för över 700 kr

Översikt

Sinfuls Vårdande Puder har tagits fram för att vårda dina sexleksaker gjorda av realistiskt material - vare sig det är en dildo eller en onaniprodukt.

Purdret ser till att dina sexleksaker behåller sin mjuka och realistiska yta, samt att materialet inte förlorar sin elasticitet. På så sätt kan du förlänga din sexleksaks livstid markant, och som som en bonus kommer den kännas oerhört mjuk, läcker och realistisk när du använder den.

Du applicerar pudret efter att du har rengjort din onaniprodukt och låtit den torka. Glöm inte att använda det på både insidan som utsidan, om produkten har båda delar.

VarumärkeSinful
Vikt (g)150
IngredienserTalc
Glidmedlets egenskaperOparfymerad, Vegansk
FärgVit
MålgruppMän
SpråkDanska, Engelska, Norska, Svenska, Finska, Tyska, Franska, Nederländska
SKU14788
ProduktsäkerhetVisa produktinformation
0.0
0 kunder
5
4
3
2
1
Kundrecensioner (0)
:3
A good girl - 9. nov. 2025
Jag använder den på min Willie City-dildo och den ser fortfarande nästan helt ny ut efter över ett år! Den har inte blivit klibbig alls.
Maskinöversättning från sinful.dk
Kanon
Ae - 14. jan. 2024
Verkligen en bra produkt , dryg lättanvänd
Trevligt att ha
Han - 23. nov. 2023
Jag har bara använt detta ett par gånger så vet ingenting om långsiktig effekt. Produkten har gjort ett bra jobb på min fleshlight hittills och säkerställer att den förblir bra tills nästa användning. Lite svårt att veta hur mycket jag ska använda och om jag sprider ut det tillräckligt, men det här är bara min nybörjarupplevelse
Maskinöversättning från sinful.no
Oumbärlig
Pierre - 27. jun. 2023
Perfekt lämpad för sexleksaker.
Maskinöversättning från sinful.fr
Superbra pulver
søren - 14. dec. 2022
Den är utmärkt för att bevara mjukheten och göra dina sexleksaker nya igen. Användarvänligheten är dock lite mindre bra, men det fungerar!
Maskinöversättning från sinful.dk
Kastade massor av pulver
RC - 25. jul. 2022
Mycket lätt att använda, det går snabbt att göra ett litet moln av pulver. Som förstagångsanvändare saknar jag dock en ordentlig beskrivning av mängden. Jag upplever att den snabbt kan bli helt täckt av puder och blir därför en plåga när man ska använda en pocket puzzy igen. Bör den pudras både på insidan och utsidan?
Maskinöversättning från sinful.dk
Bra för dig
Steen - 12. jul. 2022
Det är bra, men jag kan inte räkna ut om det skulle vara lika lönsamt att köpa apoteksprodukten
Maskinöversättning från sinful.dk
Riktigt bra
King - 8. jul. 2022
Funkar utmärkt, man känner verkligen skillnad med och utan pudret på leksakerna
Vård
Koppen - 30. mar. 2022
Funkar
Billig och gör vad den ska
Eros - 24. mar. 2022
Produkten fungerar som den ska och är billig, du kan inte be om mer.
Maskinöversättning från sinful.dk