Produktbeskrivning
Vill du ha en onaniupplevelse utöver det vanliga?
Den ytterst eleganta lufttrycksvibratorn Deluxe från Satisfyer stimulerar dig som aldrig förr.
Teknologin i den unikt designade stimulatorn kittlar och tillfredsställer klitoris endast med hjälp av pulserande tryckvågor och svängningar. Den revolutionerande teknologin ger dig extra djupa orgasmer utan direkt beröring. En väldigt speciell känsla.
Välj mellan de 11 olika vibrationsmöjligheterna. Använd den själv eller bjud in din partner till att vara med, luta dig bara tillbaka och låt dig skämmas bort.
Utöver de unika tekniska egenskaperna utmärker sig Satisfyer Deluxe med att vara en ytterst diskret, tystlåten och elegant stimulator, som är ett nöje att både titta på och använda.
Vattentät för fräckt mys i badet.
Laddas enkelt via den medföljande magnetiska USB-laddaren.
Känd från TV!
Detaljer
MATERIAL: PU-täckt ABS-plast, silikon.
ALLERGENER: Ftalat- och latexfri.
VATTENTÄT: Ja.
LÄNGD: 11,5 cm.
STRÖMKÄLLA: Uppladdningsbar (magnetisk USB-laddare ingår).
PULSERINGSNIVÅER: 11.
OBS: Bör inte användas på piercade kroppsdelar eller om du har pacemaker.
Läs villkoren här.
Kundrecensioner
Den är en classy liten sak, inget man skulle tro är en sexleksak rent utseendemässigt. Det var lite svårt att hitta bästa placering först men man märker ju när den sitter rätt. Den är inte enormt skönt på nåt sätt, det känns rätt bra men inte mer, sen får man plötsligt femtielva orgasmer på raken. Så om du vill ha en så effektiv leksak som möjligt bara för att komma, köp denna.
Puttrar som en liten ångmaskin.
Bra med denna är att den är lätt att använda, har en trevlig form och jag tror den kan funka för många! Ligger bra i handen. Något som kunde förbättras ljudet. Den började relativt tyst men efter ett halvår började den låta lika högt som en el-tandborste vilket tar bort lite av det sexiga för mig.
Over all en väldigt bra vibrator som gör jobbet med stil!
Aningen högt ljud men allting annat överväger. Verkligen värt pengarna!
Hört så mycket gott om lufttrycksleksaker överlag, men denna fungerade tyvärr inte på mig. Absolut, jag kommer, men mycket svagare än med fingrar/duschstråle/vibrator. Tror att om man är sådan som behöver väldigt direkt och stark stimulans rakt på så är detta inte rätt leksak.
Svårt att skapa ett vakuum med produkten, man måste liksom trycka hårt neråt, och även då är det inte som att den ”suger fast” som jag trodde, utan den ligger bara ovanpå.
Högsta nivån fungerar inte heller utan gör det bara obekvämt utan att vara skönt.
Rätt så missnöjd, men alltid kul med nya leksaker ändå på nåt sätt så den får vara kvar.
Helt underbar.
Båda får max nu.
Helt klart värt pengarna
Dislike..
*att den låter lite som en låg motorbåt men ljudet är inget som låter som en vibration.
*att det kan vara lite knepigt att hitta rätt ställe att sätta den på, men när du hittat rätt så är den otrolig!
Men 10/10, köp den! Den är det bästa jag testat.
Helt enastående skön. Första gången jag provar en variant som denna, men känner mig helt klart nöjd efter dubbla orgasmer.
Inte så tystlåten, men inte direkt så att det stör heller. Väldigt lätt i handen, och vibrerar från mjukt upp till starkt. Ska bli roligt att testa den i badkaret.