Produktbeskrivning
Drömmer du om att träda in i en värld av njutning och upptäcka det nöje som sexleksaker kan ge dig? Då är Sinful My First One Sexleksaksset för Nybörjare med A-Z Guide perfekt för dig
Lådan innehåller allt du behöver för att komma igång med sexleksaker: Du får ett vattenbaserat glidmedel som både kan användas som det är och tillsammans med sexleksaker.
Klitorisvibratorn är perfekt för yttre stimulering av klitoris och kroppens andra erogena zoner medan dildovibratorn stimulerar dig invändigt med kraftiga vibrationer. Träna upp din bäckenbotten med knipkulan och känn vilken skillnad ökad känslighet i slidan gör för ännu bättre sex. Analpluggen är liten till storleken och perfekt till nybörjare som vill sätta igång att experimentera med anal stimulering.
I lådan finner du också en engelsk A-Z Guide. I guiden kan du läsa mer om kvinnokroppen och få inspiration till hur du ska ta dig an produkterna för bästa möjliga upplevelse.
Sinful My First One är perfekt för nybörjare som vill börja experimentera med sexleksaker.
OBS: Klitorisvibratorn drivs med 1 x AA-batteri och dildovibratorn drivs med 2 x AA-batterier (ingår ej).
Detaljer
INNEHÅLLER: Sinful Aqua Vattenbaserat Glidmedel (50 ml), Sinful Black Pocket Vibrator, Sinful Klassisk Dildovibrator, Sinful Enkel Knipkula och Sinful Analplugg för Nybörjare.
A-Z GUIDE: Engelsk.
GLIDMEDEL:
- Vattenbaserat: Ja.
- Parabenfritt: Ja.
- Kondomvänligt: Ja.
- Mängd: 50 ml.
KLITORISVIBRATOR:
- Material: ABS.
- Ftalatfri: Ja.
- Längd: 10,8 cm.
- Diameter: 2,2 cm.
- Vibrationer: 1 vibrationsnivå.
- Batterityp: 1 x AA-batteri (ingår ej).
DILDOVIBRATOR:
- Material: ABS med PU-skal.
- Ftalatfri: Ja.
- Längd: 18 cm.
- Diameter: 2,5 cm.
- Vibrationer: Multispeed.
- Batterityp: 2 x AA-batteri (ingår ej).
KNIPKULA:
- Material: Silikon och metall.
- Ftalatfri: Ja.
- Längd: 14,1 cm lång (snöret är 11 cm långt).
- Diameter: 3,1 cm (som bredast).
- Vikt: 77 g.
ANALPLUGG:
- Material: Silikon.
- Ftalatfri: Ja.
- Längd: 7,3 cm lång (6 cm kan föras in).
- Diameter: 2,3 cm (som bredast).
Skriv din egen recension och vinn sexleksaker för 500 kr. Läs villkoren här.
Kundrecensioner
Dessutom snygg förpackning och elegant förpackat med silkespapper, det kändes verkligen lyxigt, perfekt som present.
Rekommenderar verkligen den här!
Analpluggen var första gången för mig, trodde det skulle vara som man trott, ont och obekvämt.. Men den är fantastisk och lätt att använda med glidmedlet.
Rekommenderas starkt!