Snabb och diskret leverans
Fri frakt vid köp över 700 kr
  • Snabb och diskret leverans
  • Fri frakt vid köp över 700 kr
  • Cloneboy Vibrator var 1
  • Cloneboy Vibrator 1

Cloneboy Vibrator

Relaterade produkter
Philips LR06 AA Alkaline Batterier 4 st
39,00 kr
Inkl. moms
Sinful Aqua Vattenbaserat Glidmedel 100 ml
99,00 kr
Inkl. moms
Sinful Sexleksaksrengöring 100 ml
99,00 kr
Inkl. moms
379,00 kr322,15 kr
Inkl. moms
I lager

Leverans: 1-4 vardagar

Fördelar

Fri frakt - när du handlar för över 700 kr

Översikt

Med detta originella Cloneboy Vibrator Gör Din Egen Dildo set kan du skapa en dildo som en verklighetstrogen kopia av din penis, med inbyggd vibrator!

Cloneboy Vibrator setet innehåller allt vad du behöver för den enkla processen: 1 vibrator, 1 avgjutningsrör, 2 paket avgjutningspulver, ett paket härdare, ett paket silikon, en penisring, en sked att mixa ihop med, plasthandskar och en manual.

Så här använder du Cloneboy Vibrator setet: - Erigera din penis och håll erektionen med penisringen. - Mixa gjutningspulvret med vatten. - För in din penis i gjutningsröret och häll ner gelen i formen. - Vänta ett par minuter innan du drar ut penis ur röret. - Häll ner silikonet i formen och placera vibratorn.. - Låt silikonet torka. Sedan har du en dildo som är en verklighetstrogen kopia av din helt egen penis med inbyggd vibrator.

Cloneboy Vibrator är en perfekt gåva för födelsedagar, semestrar, jubileer och andra festliga anledningar. Tillverkad i 100 % kroppsvänliga och medicinskt testade material.

Mått på Cloneboy avgjutningsrör: Diameter: 7,3 cm. Längd: 23 cm.

VarumärkeCloneboy
Vikt (g)548
IncludedGjutningsrör, Penisring, Vibrator, Handskar, Silikonbas, Gjutningspulver, Rörpinne
Full Längd (cm)23.5
Insättningsbar Längd (cm)23.5
Inre Djup (cm)23.5
Diameter (cm)7.5
Inre Diameter (cm)7.5
Elastisk inre diameterNej
Bredd (cm)7.5
Strömkälla1 x AA (Ej inkluderat)
Vibrationshastighet1
Glidmedlets egenskaperVegansk
Huvudsakliga materialSilikon
FärgNude
Rekommenderat glidmedelVattenbaserat
MålgruppMän
SpråkTyska, Engelska, Franska, Nederländska
SKU13592
ProduktsäkerhetVisa produktinformation
0.0
0 kunder
5
4
3
2
1
Kundrecensioner (0)
Rolig present
Kaspar - 27. feb. 2022
Jag köpte den till min vän, som jag tyckte förtjänade att tänka på mig mer än vad hon redan gör
Maskinöversättning från sinful.dk
Behöver en mer utförlig bruksanvisning
Julie mikkelsen - 2. dec. 2021
Det är väldigt roligt att göra! Behöver mer förklarande instruktioner, och på danska
Maskinöversättning från sinful.dk
Rolig cloneboy
LP - 28. oct. 2021
Cloneboy fungerar utmärkt! Det är bra att ha gott om tid på sig, och man får räkna med lite spill vid gjutning. Men resultatet blev bättre än väntat, lite kallt att hälla på gjutmassan, men slängde i ett litet blått piller och resultatet blev 100% Rekommenderat!
Maskinöversättning från sinful.no
En bra produkt.
Pala - 21. may. 2021
Produkten i sig var av mycket hög kvalitet. Det var dock mycket arbete .. :D Den bästa idén är att paketet innehåller ingredienserna i två formar, den första var en röra!!!
Maskinöversättning från sinful.fi
Spikrak och litet verktyg? Då kanske det här är produkten för dig
Jörgen - 29. dec. 2020
Har du en liten snopp och dessutom helt spikrak?! Grattis(?), då kanske detta kan vara något för dig! Har du något större verktyg som har en liten böj på sig så är det lika bra att glömma den här. Eftersom mitt verktyg är en aning krokigt så går det inte att minska röret som instruktionerna säger, för då tar verktyget i rörets ytterkanter. Minskar man inte rörets diameter och har ett verktyg som är längre än medel så räcker inte gjutmassan till. Bara att kasta första försöket och försöka igen. Vid andra försöket så gick det hål på det medföljande gummi som verktyget ska föras igenom. Allt rann ut på golvet... Top notch!
Kul men inte tillräckligt med silikon
Ham og hende - 9. dec. 2020
Det är synd att det inte finns tillräckligt med silikon för att fylla ut formen :-( Dessutom var det ett roligt projekt.
Roligt
Meg - 1. jun. 2020
Rolig produkt. Lite svårt att få bra resultat, men definitivt kul. Utöver att det är svårt att förbli hård när man får kallpåse helt på junior, så hade jag 2 problem med denna. Det räckte inte med 1 påse gjutformsmedel, utan att göra tuben loe smalare (det stod faktiskt i instruktionen att man skulle göra det, men jag tycker att den verkade vara lite för smal för det. Men fick krypa till korset för att ta bort ca 2 cm av rörets omkrets. Som tur var följde det med 2 påsar gjutmassa. Nästa problem var att det inte fanns tillräckligt med silikon för att fylla hela formen, även med vibratorer. I instruktionerna står det att man ska fylla formen 3/4. Men det fanns inte så mycket silikon.
Maskinöversättning från sinful.no
Svår att använda
Fætter Blob - 10. jul. 2019
Otroligt svår att använda om man bara är en person. Gjutblandningen stelnar väldigt snabbt vilket ger mycket begränsad tid att arbeta med. Jag fick ge upp när det blev hål i formen och allt silikon rann ut bredvid. Man måste verkligen planera processen och ha allt klart om man ska ha en chans att lyckas.
Lätt att göra
Bojoing - 23. sep. 2018
Vi två lyckades göra det mycket snyggt, krökningen på min egen penis orsakade vissa problem men gjutningen lyckades till slut! Kanten på vibratorn stack ut lite vid ett tillfälle, tror du att detta är ett problem? Ikväll för testet!
Maskinöversättning från sinful.fi
Slutprodukten mycket bra
Anonym - 24. oct. 2015
På ett infall köpte jag den här produkten för att göra en kopia till min fru. Hittade all utrustning som behövdes (du bör ha gott om tid), startade och fick upp lilleman, satte på en penisring, hällde över soppan på 20 grader och lilleman fick sig en rejäl chock stackars kille. Var också lite för litet utrymme så skulle inte ha kapat röret i bredd som manualen sa. Som tur var följde det med 2 paket lister. Det första var bara 12 cm långt, borde ha varit 17 cm, inte konstigt med den kalla soppan. Jag tog mig samman och fick upp den igen efter en varm dusch, var snabb att stoppa den i röret och kom över hela soppan igen. Lyckades hålla 15 cm i kylan. Den färdiga produkten blev riktigt bra! Badrummet såg ut som ett metall-labb med vitt pulver, vispar, saxar ++ så det blev en hel del städning.
Maskinöversättning från sinful.no