Snabb och diskret leverans
Fri frakt vid köp över 700 kr
  • Snabb och diskret leverans
  • Fri frakt vid köp över 700 kr
  • Nexus G-Play+ Uppladdningsbar Analvibrator Small var 1
  • Nexus G-Play+ Uppladdningsbar Analvibrator Small 1

Nexus G-Play+ Uppladdningsbar Analvibrator Small

Välj färg:
Relaterade produkter
Sinful Sexleksaksrengöring 100 ml
99,00 kr
Inkl. moms
Sinful Soft Comfort Anal Douche
299,00 kr224,25 kr
Inkl. moms
Sinful Anal Vattenbaserat Glidmedel 200 ml
179,00 kr
Inkl. moms
349,00 kr
Inkl. moms
I lager

Leverans: 1-4 vardagar

Fördelar

Fri frakt - när du handlar för över 700 kr

Översikt

Analvibratorn G-Play i storlek small från Nexus är ett bevis på att det inte alltid är storleken som är viktigast.

Med en full längd på 6,7 cm och maxdiameter på endast 2,2 cm är det här tal om en sexleksak i den mindre änden av skalan. Perfekt för nybörjare eller till dig som inte gillar att fyllas ut alltför mycket därbak.

Men låt dig inte luras. Den tystlåtna motorn är otroligt effektiv och med hela 6 olika vibrationsvarianter finns det gott om möjlighet att njuta länge under såväl onani som sex.

G-Play kan också användas vaginalt eller till stimulering av klitoris, bröstvårtor, mellangård eller andra områden där du och din partner vill ha kittlande vibrationer.

Vibratorn är vattentät och framställd i ftalatfritt, flexibelt silikon med fast inre i Nexus populära analpluggsdesign med rundade former.

Laddas enkelt via medföljande USB-sladd.

VarumärkeNexus
Vikt (g)25
Full Längd (cm)6.7
Insättningsbar Längd (cm)6
Diameter (cm)2.2
StrömkällaUSB-laddare
Användningstid (min.)150
Vibrationshastighet6
Huvudsakliga materialSilikon
FärgLila
Rekommenderat glidmedelVattenbaserat
StimuleringsområdeVagina, Klitoris, G-punkt, Anus, Prostata
MålgruppKvinnor, Män
SpråkSpanska, Engelska, Kinesiska, Tyska, Franska, Ryska
SKU19313
ProduktsäkerhetVisa produktinformation
0.0
0 kunder
5
4
3
2
1
Kundrecensioner (0)
Små bra vibrationer, men batteriet gick sönder
Pari Tamperelta - 6. dec. 2021
Vi fick egentligen inte testa enheten alls eftersom batteriet inte tog in ström ordentligt. Initialt laddade batteriet ur sig självt under natten (utan att använda enheten). Efter det andra laddningsförsöket ville enheten inte starta igen, och batteriet laddades inte alls efter det. Förmodligen är batteriet defekt. Den lilla tid vi hade för att testa enheten var vibrationerna ganska starka. Enheten var kanske till och med för liten så det var inga större problem att hålla den inuti utan externt stöd. Till exempel kan det vara bra att sitta i en stol men det var inte möjligt. Även enhetens silikonyta kändes ganska bra och av god kvalitet. Ett stort plus för kundtjänsten eftersom de svarade på klagomålet snabbt och vi kom överens om att ersätta produkten med en liknande produkt. Ersättningsprodukten kom med posten redan nästa dag, så kundservicen är utmärkt.
Maskinöversättning från sinful.fi
Så liten
Joy - 9. nov. 2020
Denna var så mycket mindre än jag föreställde mig. Mitt lillfinger stort ungefär. Går ok att använda om du inte rör dig men så fort du gör något så hoppar den ut. Kanske för helt nybörjare men även där tror jag den är för liten. Vibrationerna är ok, pga storleken så känns de kanske inte alltid, gillar den är uppladdningsbar, mycket bättre än behöva byta batteri hela tiden. Men nej, om ni ska köpa denna så kolla på de i de två större storlekarna, tror de skulle fungera bättre men jag kan inte rekommendera denna som leksak. Ger den 2 och 1/2, för den är tyst, så tyst som något som vibrerar kan vara. Materialet är bra, och känns gedigen så. Men kommer nog användas för annat än vad den är till för.
Dålig
tg - 16. aug. 2020
synd att batteriet tappar ström lika snabbt som du laddar den