Kundrecensioner (0)Perfekt att ha i necessären! Liten men effektiv. Lätt att bära med sig och behöver inte döljas!
Det hade mycket oomph i det, så det kan fungera bra för vissa. För mig var den för liten och skickade inte tillräckligt med vibrationer.
Den är så bra att vi köpte två
Det här var mycket kraftfullare än jag var beredd på. Det är ett fantastiskt verktyg att ha med sig på språng. Rekommenderas varmt!
Riktigt intensiva vibrationer och en ganska säker orgasmgaranti, även om det är en liten och billig produkt! Översteg förväntningarna och batterierna håller bra. Lite högt, vilket är den enda nackdelen. Vacker och graciös vibe:)
söt och god - med en liten nackdel Jag tycker vibratorn är riktigt bra och har använt den mycket, dock har den nu helt tagit slut på ström och jag har ingen aning om hur man byter batterier
Perfekt, riggen används mycket...
Köpte denna och en dildo som mina allra första leksaker. Testade denna först. Liten yta som man kan ha på huden, vilket som är en nackdel. Men samtidigt väldigt praktisk att ha med sig, så den kommer packas ned när jag åker iväg på semester. Mycket bättre och starkare vibrationer än vad jag hade tänkt mig för en sådan liten pryl.
Problem med start-knappen, ringde till kundtjänsten, fick en ny kostnadsfritt, den funkade lite bättre, men fortfarande svår-tryckt knapp. Men brukar bara ha på vid ett läge hela tiden och stänger av den när jag är klar, så stör mig inte så mycket.
Helheten är jag väldigt nöjd!
Köpte den här för att den såg söt ut. Men vibrationerna är inte tillräckligt starka för mig, de är trevliga, men inte orgasmmaterial. Det är ett plus att själva stiftet är tillverkat av ett superfint material.
Detta var en bra produkt som är lätt att hantera. Men för mig så hade den inte nog starka vibrationer för att nå klimax, funkar bra som förspel innan man använder sig av en starkare vibrator för att nå hela vägen.
I am a power queen when it comes to clit vibes (I need them low pitch and rumbly, no buzzing allowed) so when I picked up this battery powered, inexpensive toy I was really only going for the novelty of it. This said: I actually really like the thing! It's not too buzzy, it's absolutely adorable, and the battery life on it isn't bad at all! I definitely don't reach for it all the time but I'm still really happy with the purchase.
Första gången jag provar en vibrator. Jag kan bara säga; Wow, varför har jag inte gjort det här tidigare. Den var helt perfekt
Jag köpte denna produkt, och hade först svårt att trycka ner on/off knappen på självaste vibrator-delen, och när jag tog av den delen för att titta till om det kanske var så att ena runda batteriet hade lossnat, men det slutade med att luckan som ska hålla ner knappen så den kommer i kontakt med batterierna inte satt fast ordentligt i lås-krok öglan, däremot, tryckte jag ned luckan hårt hela tiden efter att knappen fick kontakt med batterierna, o vibratorn sattes på, så fungerade den, men den kunde alltså inte användas som den skulle. DÄREMOT så skrev jag till Sinful angående problemet med produkten, och dom svarade inom kort med en lösning på om produkten inte fungerade, med två alternativ - Antingen ett presentkort på produktens summa, eller en helt ny vara av produkten man hade köpt. Självklart valde jag att ta alternativ 2, dvs en helt ny vara av produkten, och det gjorde jag rätt i; Den nya jag fick fungerar helt suveränt, och gör det den ska! Så skulle det hända att någon här gör köpet på denna produkt, och det blir samma problem, så är det bara att kontakta dom på kundservice, så hjälper en anställd dig med lösning på hur ni går vidare - Presentkort på produktens summa, eller ny vara av produkten. Som sagt, den nya varan jag fick fungerar suveränt, så se det bara som en ärlig tabbe från när varan förpackas, och inte något jobbigt, vilket leder till dålig recension - Det förjävliga hade varit on det inte fanns någon lösning överhuvudtaget, men även fast det blev lite strul, så ger jag produkten ett betyg på 5/5
Gör verkligen jobbet, både styckvis och vibrationsvis, och ser till så att låren börjar kännas som gelé, när man väl når klimax!
Liten, söt men bra ;-)MissShady - 26. mar. 2019 Jag älskar min viberator, som är lätt att ta med i väskan för en bra stadsresa, om du bara vill få en orgasm under en stadsresa. Min partner och jag tycker definitivt att det är trevligt att ha det med oss. ;-) Jag är också ett fan av det faktum att det ser ut som ett läppstift ;-)
Fick den idag! Den är underbar. Vibrationerna är starka och kvalitén är jätte bra. Toppen helt änkelt.