Kundrecensioner (0)Bra valuta för pengarnaFörsta gången jag använder en enhet av denna typ. Jag var skeptisk till den stimulans den kunde ge, men jag blev inte besviken. Ett perfekt utbud av inställningar som passar alla känslor. En design av hög kvalitet. Medan vissa människor tycker att den här enheten är lite bullrig, för mig är det helt rimligt. Det är en minikompressor och det är vad man kan förvänta sig. Uppriktigt sagt ångrar jag inte mitt köp.
Maskinöversättning från sinful.fr
Saknar kraft Köpte denna men skulle nog vara någon struktur på insidan av sleven för skönare stimulans. Motorn tycker jag är för svag orka ibland knappt suga ordentligt plus att sleven kunde varit lite längre.
WowFick hem den idag. Tog några minuter att koppla slangar och slänga på strömbrytaren. Sure, den låter en del men så fort man fått på lite glid och sleeven nappar tag i ollonet glömmer man det. Sakta bygger den upp vad man behöver för att få en bra stund. Kan varmt rekommendera denna.
För kort dong.Bra grejer, får upp den åt dig om stammen inte vill, känns bra, men det finns några besvikelser och "brister", priset är hemskt, den här är inte värd så mycket, halva priset skulle ha gjort det till ett bra köp. Själva sugmaskinen suger och blåser bra, men ljudet är lite högt, låter som en katt som kramas, bara inte en huskatt, enorm tiger kanske, nästan lite kramigt ljud. Det som irriterar mig mest är hur kort själva "dong" är, vilket leder till att du stöter halvvägs in (du måste ha lillfingerlängd på din kompis för att inte göra det). vad som händer då är att du tätar hålet som luften sugs in och ut ur, med kompisen, inte bra. Har försökt koppla in sugröret på fleshligt, men utan den styva dongen klarar den bara att blåsa bubblor i den, använder den nu som en styv maskin och hoppar över till något annat när den är uppe
Maskinöversättning från sinful.no
Levde inte alls upp till förväntningarnaGör mycket oväsen Och jag var inte i närheten av att få en utlösning. Har provat två gånger - utan framgång.
Tillverkad av för enkla material som inte kan ersättas !!Jag är så besviken över att det inte finns några reservdelar till en så dyr maskin. Speciellt när en viktig del som anslutningen av luftslangen är gjord av plast som lätt går sönder. Maskinen, som är stor och tung, halkade tyvärr på golvet från sängen, med resultatet att maskinen nu inte kan användas efter bara andra försöket. Synd. Mycket bortkastade pengar.
Riktigt braFantastisk maskin, låter lite när den är inställd på det kraftigare suget, jag sätter på mig hörlurar och lyssnar på något trevligt.
Suger åt sig själv, jag är inte helt ny längre, och behöver lägga lite tid på mig, så när jag sitter lägger jag sleeven i böjen mellan låret och magen, så jag har händerna fria.
På lägsta hastighet är det som att suget vibrerar, det är minst sagt bra – faktiskt ovanligt skönt!
Använd bra med glidmedel, då går det bäst.
Lätt att använda och lätt att rengöra.
Och så lite malört i bägaren: ormarna är dåliga, de är faktiskt väldigt mycket som jag kan kritisera. De som var med min var inte ihoprullade snyggt så de hade en massa vassa sprickor som inte gick att räta ut.
Ingen kritik, snarare en lösning: Silvan har en genomskinlig slang som är godkänd för flytande mat, den heter "Park" 6x9 (Ų6 inuti och Ų9 utvändig), den är lagom smidig och inte så lätt att klämma. Den kostar 9,95 SEK/m, så den är till och med billig att uppgradera.
Äntligen något som fungerar för mänDen är bullrig, men det märker man inte när man väl har fått igång den. Den fungerar utmärkt i låga hastigheter. Det faktum att den suger in sig själv och kör tyst upp och ner utan att du behöver hålla i den är riktigt bra. Slangarna kan ha en tendens att trassla ihop sig, men om du ser till att luftflödet är bra suger den hårt. Jag har provat många andra maskiner, men de har alla hamnat i soptunnan eftersom de inte fungerade, men den här är här för att stanna. Det krävs lite smörjmedel för att få den att fungera. Sammantaget en överraskande bra produkt som passar alla storlekar, även om slangarna kunde vara av lite bättre kvalitet för priset.
Maskinöversättning från sinful.dk
En rolig överraskning. Blev förvånad över hur bra produkten va packad, första intrycket va lyxigt. Montering är lätt och rengöring lika så.
Sen hur känns då maskinen? Jo den är stimulerande men jag hade nog önskat att sleeven hade haft någon form av struktur på insidan. Det hade gjort upplevelsen skönare. Tror inte det här är en produkt för dom med ett mindre organ få tror jag sleeven är för stor. Känslan är väldigt skön om du har bra med glidmedel till den. Sen att se hur den pumpar upp och ner är rätt läckert. Min hustru gillade att se den jobba och ville gärna va med och retas. Ljudnivån är rätt hög så inget för dom som är rädda för att höras.
Helheten av produkten är väldigt positiv och roligt sätt att bli stimulerad på. Så den är helt klart köpvärd.
Bra produktDet var med viss spänning som jag öppnade paketet. Det var lätt att sätta ihop och efter att ha tvättat hylsan började jag. Jag blev genast besviken. Visst, den sökte och rörde sig upp och ner, men den är slät på insidan och hylsan är väldigt mjuk. Det var inte en stor stimulering, mer som en söt känsla. Jag är ca 18 cm och har normal tjocklek, så det kan inte vara så att jag är för liten heller. Sedan provade jag olika vinklar och böjde hylsan så att det blev tryck under penishuvudet. Jag fick då sugkänslan och en intensiv stumulation där när den rör sig upp och ner. Jag hittade den hastighet och styrka som passade mig bäst. Sedan var det bara att låta maskinen göra jobbet. Det var som en kvinna som suger och använder tungan under penishuvudet. Långsamt byggdes känslan upp och den blev mer och mer intensiv. Precis som det är när någon suger av dig. Du har inte kontroll själv. Du försöker hålla tillbaka för att njuta så länge som möjligt, men sedan blir det för intensivt och du kan inte hålla tillbaka längre. Jag exploderade och maskinen bara fortsatte suga. Den sög ut varenda droppe. Det är en väldigt intensiv känsla att bli avsugen precis efter en orgasm. Allt är så sensationellt. Jag lät bara maskinen fortsätta och njöt av känslan. Penisen blev inte helt slapp och snart var den hård igen och jag bara fortsatte. Känslan var nästan ännu bättre nu. Det tog inte lång tid innan den sög mig till en ny orgasm. Maskinen låter en del, men inte så mycket som jag hade befarat. Den är lätt att rengöra. Med lite övning för att hitta det som passar dig kan den här maskinen ge dig många sköna stunder.
Maskinöversättning från sinful.no