Snabb och diskret leverans
Fri frakt vid köp över 700 kr
  • Snabb och diskret leverans
  • Fri frakt vid köp över 700 kr
  • Romp Switch X Klitorisstimulator var 1
  • Romp Switch X Klitorisstimulator var 2
Spara 15%

Romp Switch X Klitorisstimulator

254,15 kr299,00 kr

Inkl. moms

Relaterade produkter
Sinful Aqua Vattenbaserat Glidmedel 100 ml
99,00 kr
Inkl. moms
Sinful Sexleksaksrengöring 100 ml
99,00 kr
Inkl. moms
I lager

Leverans: 1-4 vardagar

Vi erbjuder

Fri frakt - när du handlar för över 700 kr

Upptäck en ny våg av njutning med Romp Switch X Klitorisstimulator. Med Pleasure Air-teknik levererar den här kompakta enheten beröringsfria sugliknande pulser som retar dina mest känsliga platser utan överväldigande kontakt. Oavsett om du njuter ensam eller delar det roliga med en partner, passar Switch X perfekt i din hand - tillräckligt liten för att vara diskret, men ändå fullpackad med tillräckligt med kraft för att du ska komma tillbaka efter mer.

  • Pleasure Air-teknik: Kontaktlös sugliknande stimulering.
  • 6 intensitetsnivåer: Från en mild retning till uppiggande pulser som matchar ditt humör.
  • Batteridriven: Levereras med 2 AAA-batterier så att du alltid är redo att spela, var du än befinner dig.
  • Stänksäker och lätt att rengöra: Säker mot stänk, vilket gör rengöringen enkel.

Var generös med ditt vattenbaserade glidmedel och rengör din Switch X med varmt vatten och mild tvål eller en sexleksaksrengöring för att hålla den redo för nästa äventyr.

VarumärkeRomp
Vikt (g)102
IncludedStickers
Full Längd (cm)12.8
Bredd (cm)4.2
Strömkälla2 x AAA (Inkluderat)
Huvudsakliga materialSilikon
Övriga materialABS-plast
FärgOrange
Rekommenderat glidmedelVattenbaserat
StimuleringsområdeKlitoris
MålgruppKvinnor
SpråkEngelska, Tyska, Franska, Spanska, Portugisiska, Nederländska, Polska, Ryska, Koreanska, Japanska
SKU46102
ProduktsäkerhetVisa produktinformation
0.0
Baserat på 0 recensioner
5
4
3
2
1
Sammanfattning av recensioner
Kunderna tycker att den här klitorisstimulatorn ger en tillfredsställande upplevelse och lever upp till förväntningarna. En kund nämner att den är både liten och förvånansvärt kraftfull, vilket gör den enkel att använda och diskret att bära med sig.Kundernas feedback:
Nöjd
i
Kundrecensioner (0)
helt okej
Daphne - 29. jul. 2025
Den är helt okej men batterierna tar slut snabbt och den är lite otymplig att hålla. jag skulle inte köpa igen.
Verifierat köp
Anständig
here - 27. may. 2025
Produkten i sig är ganska bra och kompakt, fungerar okej som vibrator och gör sitt jobb, men den saknar den sugfunktion som jag skulle säga är hela poängen. Levererad i tid och har inga märkbara problem.
Verifierat köp
Alldeles för svag
KG - 11. nov. 2024
På den högsta nivån nådde man toppen med ansträngning.
Verifierat köp
Fantastiskt!
Lone - 27. oct. 2024
Fantastisk produkt som gör vad den ska!
Verifierat köp
Inte riktigt min stil.
Liz - 22. oct. 2024
Jag upplever att vibrationerna är mer i handtaget än i själva klitorisstimulatorn, vilket gör upplevelsen lite medelmåttig. Det finns nog bättre alternativ.
Verifierat köp
Mjeh
Gitte - 22. oct. 2024
Dålig sugkraft och materialet känns billigt.
Verifierat köp
Bra storlek
Karen K - 18. oct. 2024
Älskar färgen! Superbra tryck och gör vad den ska. Stimulerar utan att överstimulera.
Verifierat köp
På sjunde himlen!
AK - 18. oct. 2024
Jag har normalt svårt att få orgasm, men den här gör det verkligen lätt när man väl har lärt känna den lite. Kan varmt rekommendera den till alla i samma båt!!
Verifierat köp
Så gulligt!
Tilde - 16. oct. 2024
Mjuk, söt och inte minst effektiv! ;) Jag är helt galen i den här Pleasure Air-teknologin. Kan verkligen rekommendera!
Verifierat köp
WOW!!!!
Kathrine - 16. oct. 2024
Jag har tidigare haft en Satisfyer, men efter att den gick sönder köpte jag denna. Visserligen är den liten, men WOW vilka orgasmer. Den ligger inte stilla länge i lådan ;)
Verifierat köp