Kundrecensioner (0)Tyvärr inte nöjdJag tycker tyvärr inte att den lever upp till mina förväntningar. Den är snygg designmässigt, men svår att hantera. Och jag tycker inte att den är lika bra som den ursprungliga Satisfyer Pro 2.
Maskinöversättning från sinful.dk
Ja!Garanterad Satisfyer-kvalitet i sin helhet; trevlig känsla, tyst och vacker. Jag hade längtat efter denna länge :)
Maskinöversättning från sinful.fi
Paras: en undersökning av maskinationernas världDet bästa alternativet för mig.
Maskinöversättning från sinful.fi
Mycket braGumman är mycket nöjd med Satisfyern kommer varje gång vi använder den. Rekomenderar den verkligen till alla.
LuradDen fungerade inte. Den gick inte att ladda även om jag gjorde enl instruktioner - 11. aug. 2024 Kerstin Gyllner
Jag känner mig lurad. Två stycken och ingen fungerar
Min favorit!Riktigt bra pris-kvalitetsförhållande, ser ut och känns dyrare än det är så det är som lite lyx på en budget. Luftpulsstimuleringen är så bra att mitt enda problem är att det ibland får mig att orgasm för snabbt ... men kan inte klaga! Gör också ett fantastiskt jobb för långsam uppbyggnad och riktigt intensiv frisättning.
Maskinöversättning från sinful.co.uk
UttråkandeJag hade hoppats på en kraftig tryckstegring, men det märks knappt, det är lådorna så de används inte längre
Maskinöversättning från sinful.dk
Ny bästisMina flickvänner har länge sagt till mig att jag borde köpa en satisfier, men eftersom jag har provat andra typer av vibratorer och dildos utan någon större njutning, och eftersom jag tycker att jag gör det bäst med fingrarna, har jag inte köpt någon förrän nu. Jag är väldigt nöjd med min satisfier, både designen/utseendet och njutningen den ger mig. Jag kommer fortfarande snabbare med fingrarna, men jag njuter mer av satisfierns sällskap. Den är definitivt min nya bff. Jag tycker inte att den är för bullrig eller svår att använda på grund av designen, som andra har skrivit.
Maskinöversättning från sinful.dk
Lahja...Det var en fin present till damen. Efter första försöket, en stor rodnad på mina kinder!
Maskinöversättning från sinful.fi
Mycket berömdJag köpte detta när jag behövde en förändring. Den näst senaste versionen av tillfredsställaren finns redan i leksakslådan, och jag var nöjd med den lilla vibrationen (på grund av sugningen). Den nya gadgeten känns som kvalitet; ytan är silkeslen och storleken är söt och kompakt. Jag läste så mycket beröm för detta i förväg att det första försöket var lite av en besvikelse. Tjurens mun är större än den "normala" modellen, och känns därför inte lika intensiv. Sugkontrollerna är mer varierade och kanske lite kraftfullare. Vibrationerna är däremot förvånansvärt intensiva. Även den minsta justering får den att vråla som en gatuborr. Du kan använda den, men bara i slutet av spelet. Men om du gillar en bra jitter är det här rätt väg att gå. Den är inte så mycket tystare än standardmodellen. Men den får jobbet gjort ganska snabbt. Kontrollerna är diskreta, men det är ganska lätt för fingrarna att lära sig hur man använder dem. Logiska reglage, behändig storlek för handväskan, snabb och bekväm laddning. Laddarkontakten fastnar väldigt illa. Mer magnet i nästa modell. Och mindre vibrationer med ett något mindre munstycke. Fortfarande värt priset.
Maskinöversättning från sinful.fi