Kundrecensioner (0)Lagom stor men kraftfull apparat. Skakningar och vibrationer finns garanterat för alla smaker. En liten nackdel är styrkeregleringen, den går inte logiskt från svagast till starkast eller tvärtom.
Idealisk för alla typer av massage Trots sin lilla storlek är den en effektiv minivibrator. Jag använde den tillsammans med min partner för vanlig massage.
Lite besvikelse över att jag själv inte lyckades få orgasm, eftersom vibratorn egentligen bara vibrerar vid skaftet och inte tillräckligt vid toppen. Det är alltså bättre att köpa en större vibrator än en liten och kraftfull (jag rekommenderar varmt Lovense Domi 2, även om den är dyr – en stor favorit för mig).
Perfekt format, effektiv, kraftfullt batteri
Bra produkt, men leveransen var lite långsam. Enhetens ytmaterial kunde vara annorlunda, mer halkfritt. Användningstangentbordet borde vara mer tydligt åtskilt.
Liten med goda vibrationer Perfekt att ha i handväskan. Mycket nöjd med den.
En praktisk stångMiss Wand - 13. dec. 2023 Stickan är lätt och liten, men har ändå gott om kraft. Min partner sa att den inte är lika i vägen som andra leksaker. Jag skulle sakna fler trappor för kraft. Hoppet till nästa effektnivå är större, vilket jag är van vid.
Den känns bra i handen och är lätt att använda och rengöra. Styrkan på vibrationerna är alltid en smaksak, men jag tycker att den har bra starka vibrationer när den är uppskruvad hela vägen.
Helt enkelt fantastisktKom igen og igen - 11. dec. 2023 Min flickvän anlände inom några minuter, och hon ägnade en lång stund åt att leka med sin nya leksak.
Var ett bra köp. Vibrerar så mycket i handen att du inte känner mycket. Knottrig med knapparna eftersom du inte känner dem eftersom de är integrerade i handtaget. Storleken var dock perfekt. Ingen orgasm, men var tvungen att använda den elektriska trollspöet.
Jag brukar vara den som väljer mönster-vibrationer istället för den konstanta. Men hur denna "slår" känns fel. Motoriskt. Obekvämt. Det är svårt att förklara det. Ordningen på vibrationerna är också så ologiska. Slutade med att jag använde det konstanta läget och kände "meh". Ja, jag kom, men lär nog inte använda den igen. Sinfuls lilla bulletvibrator ger starkare, vibrationer i bättre mönster. :)
En dålig leksakPettynyt asiakas - 5. may. 2023 Det är inte bra för någon form av tillfredsställelse.
Tja...ParFraOslo - 31. mar. 2023 Vibrationen är mer i skaftet än i kupolen. Det känns mer som en kulvibrator som är elegant förpackad. Annars vibrerar det och ser vackert ut. Orgasmen kommer om du försöker tillräckligt hårt.
LovandeHenry Stenson - 5. jan. 2023 Men mesig.
Det här är en av de bästa jag har haft. Jag får orgasmer på språng och vrider mig med detta. Mycket kraftfulla och underbara vibrationer, älskar det.
Förhållandet mellan pris och kvalitet är utmärkt. Liten och lätt att ta med sig.
Otroligt bra till både nacke och neråt, liten och smidig.
Ger snabba orgasmer om man känner sin kropp
Det var en fantastisk enhet, som använts nästan dagligen sedan oktober, fram till förra veckan då den slutade ladda, och fortfarande vägrar att ladda.
Inte jättebra, men det ser åtminstone trevligt ut. Denna produkt är faktiskt ganska hemsk i min ärliga åsikt. De största problemen är; 20 lägen låter bra men när du har en enda knapp för att ändra lägen kan det vara ganska frustrerande, klicka, klicka, klicka, klicka, ooh det är ok men med ytterligare 14 tryck på knappen kanske du hittar en annan du gillar. Du kan inte bara ändra mönster i stunden, det kräver en hel del ansträngning. När det gäller mönster är det en variation av samma intensitet bara med olika intervall. Ingen långsam uppbyggnad av gradvis ökande vibbar i vågor bara, buzz, buzz buzzzzzzzz, buzz, buzz. Finnaly, när vi ändå pratar om buzz. Om du letar efter mer av ett mullrande eller alternativet att ha låga mullrande vibbar ... Det här är inte leksaken för dig. Även vibrationen kommer inte från huvudet, mer i mitten av vibe och detta irriterar mig verkligen av någon anledning. Sidoanteckning det kommer inte ens ihåg vilken inställning den var på när du stängde av den ... Jag trodde att det var standard. Du måste cykla igenom, varje gång även om du bara fångar knappen. Pro, (ja, det finns bara en) Det ser trevligt ut, det kan vara hemskt på vad det gör men åtminstone är det insvept i silkeslen mjuk estetiskt tilltalande silikon.
Produkten fungerar mycket bra och min partner och jag har båda fått orgasmer med den. Den första produkten gick oväntat sönder, men vi fick snabbt en ersättare.
Nya leksakerpariskunta019 - 10. jan. 2022 Detta gav min fru en fin boost och ett glatt ljud som hon verkligen njöt av och en garanterad orgasmisk upplevelse
Materialet är bekvämt, passar i handen, kanske till och med för många färgalternativ ... Förvånansvärt stark vibration, inte för högljudd. Lätt att använda, och åtminstone hittills o-garanti för frugan!
Om du behöver något som känns bra i handen, känns bekvämt och är lätt att dölja, rekommenderar jag det starkt. Även om den är liten är vibrationerna riktigt starka. Jag rekommenderar den för de som gillar starka vibrationer, för åtminstone enligt mina egna standarder var även den minsta inställningen en riktig åktur. Förvånansvärt tyst! Beläggningen måste tysta ljudet. Knogarna håller vibben i handen även när den var våt. (En handduk under, bara i fall!) Knappljusen är i grunden ett snyggt tillägg, men åtminstone när du gör det själv är det fortfarande svårt att se knapparna, eftersom de är listigt inbäddade i kroppen. Men sedan när du kommer till dessa inställningar - min gud! Verkligen underbara program. De lekfulla vibrationspulserna och några sekunder av riktiga vibrationer känns väldigt roliga, så kantning eller förlängning av spiken är något du kan göra på egen hand. Lätt att rengöra. Den enda nackdelen är att fippla med knapparna ... Bra produkt!