Produktbeskrivning
Om du älskar känslan av en riktigt mjuk och realistisk dildo, då är Vamp från det populära märket Tantus som gjord för dig.
Vamp dildon har en metallisk look och passar perfekt om du är nybörjare när det kommer till harnesslekar. Det böjliga skaftet gör det lätt att experimentera sig fram till det som känns helt rätt, utan att behöva oroa sig för felträffar, hårda stötar och felträffar.
Med en längd på 18 cm och diameter på 4,3 cm dukas det upp för intensiv stimulans, där det semi-realistiska ollonet och ådrorna ser till att du får en extra njutbar upplevelse. Fäst sugproppen på en lämplig yta och njut av en fräck solostund, eller bjud in din partner att leka tillsammans med dig.
Tillverkad i USA av eko- och allergivänligt Ultra Premium-siliko,n som är ftalatfritt och både tål blekmedel och att kokas.
Detaljer
MATERIAL: Ultra-Premium silikon.
FTALATFRI: Ja.
ALLERGIVÄNLIG: Ja.
LÄNGD: 18 cm.
BREDD: 4,3 cm.
VATTENTÄT: Ja.
SUGPROPP: Ja.
BRUKSANVISNING: Engelsk, fransk, tysk, spansk.
Skriv din egen recension och vinn sexleksaker för 500 kr. Läs villkoren här.
Kundrecensioner
Materialet är mjukt och klämbart, ytan är len istället för blank eller hal som på många andra av Tantus modeller. Mycket mjukt silikon. Den står absolut upp av sig själv, ingen flopp-faktor här, men jag kan klämma runt den när jag har den i utan att det känns som om någon kört upp ett stålrör inuti. Varken skaver eller ömmar efteråt. Det klämbara huvudet och den lena ytan gjorde att jag spenderade minst en timme med att bara klämma på den när jag fick hem den. Silikonet håller hög kvalite, och jag har inga problem med att få den ren. Förvaras bäst i en påse, då den kan dra åt sig damm.