Snabb och diskret leverans
Fri frakt vid köp över 700 kr
  • Snabb och diskret leverans
  • Fri frakt vid köp över 700 kr
  • baseks Jellies Realistisk Blå Dildo med Sugpropp 20 cm var 1
  • baseks Jellies Realistisk Blå Dildo med Sugpropp 20 cm 1

baseks Jellies Realistisk Blå Dildo med Sugpropp 20 cm

Relaterade produkter
Baseks Förvaringsväska med Lås
199,00 kr
Inkl. moms
Baseks Sexleksaksrengöring 200 ml
129,00 kr
Inkl. moms
Sinful Vårdande Puder till Realistiska Sexleksaker 150 g
99,00 kr
Inkl. moms
149,00 kr
Inkl. moms
I lager

Leverans: 1-4 vardagar

Fördelar

Fri frakt - när du handlar för över 700 kr

Översikt

Den snygga realistiska dildon Jellies med sugpropp från baseks kommer att få dig i precis rätt sinnesstämning tack vare dess noggrant uttänka form, flexibla böj och mjuka silikon.

Den här blå glädjespridaren erbjuder 17 cm införbar fröjd med 3,8 cm i diameter, vilket gör den till en älskare som passar perfekt för både nybörjare och alla erfarna som söker njutbar stimulans.

Börja med att applicera ett vattenbaserat glidmedel. Gör dig sedan redo att njuta av åkturen med full kontroll eller sätt fast den på en plan, stadig yta för att kunna använda fingrarna till annat.

Eller varför inte sätta den i en sele för att dela glädjen med någon du gillar?

När du känner dig nöjd kan du rengöra den med vatten och mild tvål eller sexleksaksrengöring.

VarumärkeBaseks
Vikt (g)234
Full Längd (cm)19
Insättningsbar Längd (cm)14
Diameter (cm)3.4
Huvudsakliga materialPVC
FärgBlå
Rekommenderat glidmedelVattenbaserat
StimuleringsområdeVagina
MålgruppKvinnor
SpråkDanska, Engelska, Norska, Svenska, Finska, Tyska, Franska, Nederländska
SKU25131
ProduktsäkerhetVisa produktinformation
0.0
0 kunder
5
4
3
2
1
Kundrecensioner (0)
Fantastiskt
Mathilda - 11. may. 2023
Fantastiskt. Denna i kombination med satisfyer ger mig fontänorgasmer!
Jättebra!
Heii - 20. mar. 2023
Så enkelt, men samtidigt så otroligt gott! "Det enklaste är ofta det bästa" är något jag verkligen vill applicera på den här dildon! Perfekt för mig!
Maskinöversättning från sinful.no
Lite tunn, men annars helt fantastisk!
Elias - 15. feb. 2023
Produkten var lite mindre än jag trodde att den skulle vara, men det kompenserar för det med detaljerna (som du kan känna mycket bra). Var ganska skeptisk till materialet, men är faktiskt väldigt positivt överraskad. Definitivt ett bra köp! Kunde ha varit lite tjockare. Det är nog det enda jag kan klaga på här.
Maskinöversättning från sinful.no
Wrong size
Katty - 12. nov. 2022
Ordered 20 (17) cm hot 13, disappointment
Bra för realism
Max - 24. jul. 2022
Jag köpte den här storleken specifikt så att när jag får en partner kommer jag inte att bli besviken på storleken, och den har fina kulor
Maskinöversättning från sinful.dk
Så gott!
Kvinde - 16. jun. 2022
Det är riktigt bra och inte för hårt. Perfekt längd och bredd.
Maskinöversättning från sinful.dk
Fin, flexibel dildo
Cecilie - 15. jun. 2022
Materialet är riktigt skönt och roligt! Eftersom den kan böjas så mycket kan den stimulera på olika sätt. Den är inte så stor i diameter, men det gör det lätt att komma igång när man är ensam. Sugkoppen fungerar riktigt bra.
Maskinöversättning från sinful.dk
Bra grejer
Theo - 8. mar. 2022
jag är verkligen nöjd med produkten - den gör vad jag behöver och vad jag köpte den för, men kanske en aning för liten, men det kan också bero på att jag är van vid större. jag köpte den ärligt talat mest för att jag tycker att den är väldigt snyggt formad och har en ganska fin färg, jag köpte nästan den matchande rosa versionen på grund av det. vackert och välbryggt härifrån
Maskinöversättning från sinful.dk
bra
Amber - 26. feb. 2022
bra
Maskinöversättning från sinful.no
Mycket verklighetstrogen
Mikka - 12. feb. 2022
Superbekväm, ok storlek, tillräcklig för att göra jobbet och mycket lik den verkliga saken. En bra startdildo!
Maskinöversättning från sinful.dk