Kundrecensioner (0)Bra ersättningJelly willie - 28. oct. 2025 Bra storlek och skön känsla
10/10mustigamauri - 3. oct. 2024 my boyfriend loved it when i pegged him with it. just the right size and a pretty colour too.
Känslan och storleken på Jortikka är helt fantastisk.
En bra produkt för pengarna. Spetsen har en bra form som gör den lätt att föra in, antingen vaginalt eller analt. Produkten är något böjlig så kan vara lite flexibel med hård användning. Produkten är bekväm att använda och känns bra, med en liten lukt först men detta försvinner efter första användningen och tvätten. Längden och tjockleken är mycket bekväm för regelbunden användning, men är förmodligen för mer erfarna användare med avseende på anal. Där den flexibla biten också kan vara lite knepig. Sugkoppen sitter bra när du har fäst den ordentligt, men kan lätt glida av väggen eller spegeln om den inte fästs ordentligt.
Denna är fantastisk. Vet egentligen inte hur den är jämfört med andra dildos eftersom detta är min första, men jag tycker den är perfekt. Lagom storlek och kul färg. Tycker sugproppen funkar bra. Den lossnar om man böjer den mycket eller trycker hårt från sidan, men det är ju så sugproppar funkar så det är rimligt. Jag älskar att använda den samtidigt som en vibrator, för det ger en helt annan känsla än med bara en vibrator. Vet som sagt inte vad som gör just denna bättre än någon annan dildo, men köp någon i alla fall.
Många läckra och stygga saker Allt jag har köpt här är supermysigt i sängen och används ofta ☺️
Haft i cirka ett halv år, är jätte skön. Funderar dock på att köpa större eller en luftteycksvibrator för vill gärna prova något nytt
När man har lätt för att få orgasm utan vibrator så är denna grymt skön! Min favorit ✌️
Testade med min sambo och hon gillade den väldigt mycket, sugkoppen fäster på de flesta saker och har en bra storlek
Jag har väldigt svårt att få till en skön stimulerande känsla men med denna dildo gick det ändå ganska bra. Jag är singel så jag använde den själv. Sugkopp en funkar vi bäst på kakel eller en spegel(eller trägolv) .Sugkopp är bra för då kan man sätta fast den på vägg eller golv och använda händerna för annan smekning på kroppen.