Kundrecensioner (0)Lite åt det större hållet, med tanke på vad jag hade tänkt använda den till. Ganska tyst, men jag hade gärna velat ha en som var ännu tystare. Däremot är det otroligt irriterande att den INTE har sin egen kontakt för laddning i ett diskret hörn, utan måste kopplas till en USB-port, som jag inte har så många av.
När jag använder den som den är designad för, har den inte stor effekt på mig. Delen som skulle stimulera klitoris har inte någon stor effekt. Jag slutade med att "vända den upp och ner" för att känna något.
Förstår inte om det bara är jag eller om det är produkten, men hur ska jag kunna komma om den delen som ska stimulera klitoris knappt vibrerar? Har ingen aning om det är så på alla rabbits men eftersom motorn är i mitten så rör sig ju knappt delen som är på klitoris, där det behövs allra mest. Sen tycker jag inte heller den kommer åt riktigt rätt där inne, vet inte om den kanske är lite för kort
Bra produkt i en fantastisk design.
Den hade fått bra betyg så därför köpte jag den, men det blev ingen hitt för frugan. hon sa att den var svår jobbad
Vilken besvikelse! Vibratorn är annars trevlig och ganska tyst. Men den gjorde mig verkligen besviken. Tyvärr! Rabbit-delen fungerar inte alls ordentligt.
Det känns som om jag får stötar när jag använder den. Den är så fin att titta på, skön att ta på, enkel att använda och väldigt tyst. Men vibrationerna är direkt obehagliga!
Ett absolut "måste" för singelkvinnor och kvinnor med en "partner" Fantastisk produkt i denna prisklass.
Har precis köpt den här produkten och måste tyvärr säga att den åker rakt ner i papperskorgen ... Jag var tvungen att byta ut min Jessica Rabbit och låta mig lockas av detta prisbelönta erbjudande. Men det skulle jag aldrig ha gjort! Den kan inte ens få mig NÄRA ett klimax. Försökte och försökte igen, och det var pengar rakt ut genom fönstret. Det är det sämsta köpet jag någonsin gjort :-(
Förnyelsepensionisterne - 28. oct. 2020 Det var vårt första köp och vi blev positivt överraskade. vi tycker om att använda vibratorn och den har fört oss ännu närmare varandra.
Liten mjuk och het vibrator med mycket kraft. Skönt att man kan ta den i duschen, och vilken vild orgasm den kan ge. Enda nackdelen med den är att den har en ganska besvärlig laddningsfunktion, men jag kan definitivt rekommendera den här produkten. Den är ett himmelskt nöje.
Våt affärfroeken JM - 24. oct. 2020 Om du drömmer om en våt och intensiv kväll med dig själv, är denna vackra lila kanin din nya bästa vän! Satisfyer Vibes Magic Bunny Vibrator slår tungt och surrar djupt men tyst, den är inte särskilt tjock vilket innebär att de av oss med något stramare vaginor fortfarande tycker att det är attraktivt att leka och utforska oss själva. Köp den här och få en hel del orgasmer rikare.
Bra kvalitet och erfarenhet Eftersom det är min första var jag lite skeptisk till vad jag skulle välja, så jag valde silikon så att den inte skulle vara hård. Den är utsökt mjuk i kvalitet och den extra bumpen gör hela upplevelsen dubbelt så stygg. Jag skulle definitivt rekommendera det till andra.
Den bästa jag har provat, gör vad den ska och lite till. Kraftfulla vibrationer och många spännande pulsvariationer! Gör dock lite ljud. Högsta betyg från mig
Den bästa leksaken jag har. Jag har aldrig upplevt så intensiva orgasmer förut. Materialet är utsökt, det har en bra variation av vibrationer, det är inte bullrigt, det är ett stort plus att det är vattentätt, eftersom jag särskilt tycker att det är bra att ha i duschen. Föreställ dig vad du kan få för så lite pengar - mitt bästa köp hittills.
Helt perfekt för mig , gillade den skarpt. Perfekt med att slippa batteri. Skön helt enkel.