Kundrecensioner (0)Lagom stor för nybörjare. Inte så starka vibrationer.
Ett säkert valChristian37 - 10. dec. 2023 Om du inte vill att den ska vara för liten, men inte heller för stor, då är laban rätt väg att gå! Den träffar och fyller precis som den ska! Lätt att använda utan 700 val av vibrationsmönster... Ett mönster - som fungerar! Designen gör att den kan stå på egen hand, så att du har händerna fria;)
En spark i prostatakörteln En helt fantastisk trollstav för smekningar av din partner, tömning av påsar
Ett bra komplement till din fina Den glider in fint och känns bra. Jag tror att vi har många trevliga stunder framför oss...
Vibratorn fungerade bara de första gångerna, sedan fastnade knappen. Vibrationerna var inte heller tillräckliga när produkten fungerade.
Produkten känns bra och på rätt plats. Den är lagom stor för nybörjare, men ett stort minus är bristen på livfullhet. Som gratisprodukt är den bra att ha
Ja, jag är väldigt nöjd med produkten och nu ökar min hunger när jag äter. Jag måste köpa fler leksaker ...
Bra material, designen är utsökt. Vibrationen är dålig och påverkar inte prostata alls. Fungerar bara som en bullrig dildo
Perfekt, men vibrationerna är svaga. Den är mjuk och bekväm att röra vid och sätta in, men kändes lite vibrerande. Kände bara vibrationer vid basen när den var i. Kände också att det bara skulle dyka upp igen. En men plugg med bollar inuti är mycket bättre.
Hade en dildo med 1 "bump/kula" men den var för kort så köpte denna, den här är hårdare än dom dildosarna jag har så den är sjukt skön mot prostatan. Testade att nudda mot prostatan och sätta på vibrationen, det var sådär, mysigt men dom var för svaga men köpte den inte för vibrationen heller.
Första försöket med vibrationer i tarmen Efter rengöringen var det dags att prova prostatastimulering. Glidmedel på - den tjocka analkrämen och sedan till anus. Istället för att bara trycka, slog jag på vibrationen och den första delen gled lätt in och sedan nästa och den sista. Läckert nog i sig själv. Försökte släppa ut den, men den hade en tendens att glida ut direkt. Jag borde nog öva lite mer.
Egentligen en bra produkt, men nästan ingen vibration
Trevlig, men behöver mer kraft. Det är en härlig leksak som känns jättebra! Men jag hade hoppats på lite vildare vibrationer.
Basek Beaded Prostatavibrator En otroligt bra prostatavibrator med sköna vibrationer. Bra kvalitet och mycket prisvärd. Rekommenderas!
Först det positiva: Bra materialval, den är lagom hård, flexar lite men är inte mjuk, samma sak med "handtaget". Len och fin yta. Generellt känns det som bra kvalitet vid första anblick. MEN tyvärr är den obrukbar för mig. Dels då den inte vill stanna inne. Den glider lätt ut och måste hållas i för att stanna inne. Den andra dealbreakern är batterilocket, som läcker! Det står att den är stänksäker, inte vattentät. Men efter användning och rengöring var batteriet blött. En produkt av denna sort som inte går att rengöra är rakt av dåligt konstruerad. Vad gäller själva användaded, känns den bra och trycker på rätt ställen. Storleken lämpar sig nog bra till "mediumnybörjare", någon som provat mindre leksaker tidigare och kan tänka sig något som är en aningens större. Vibratorn låter mycket och kittlar en hel del runt basen, vilket var trevligt. Men inget som letar sig upp i toppen av leksaken. Kort sagt, är man väldigt försiktig med vätskan och kan tänka sig att hålla i den (eller har en partner som vill göra det), är det ett bra köp. Men vill du ha något som funkar i alla läget, välj något annat.
Blev väldigt besviken. Formen är alleles fel, den stannar inte inne vad man än gör och vibratioerna var extreme svaga. Samt att undersidan sticker ut alldelles för mycket. Åkte I soptunnan efter en halvtimme av strulande och besvikande.
Smidig och rätt kraftfull Rimlig vibration för priset! Liite jobbigt material = mycket glidmedel.
Träffar prostatan väldigt bra och gör orgasmerna mer kraftfulla!
Smidig och rätt kraftfull Rimlig vibration för priset! Liite jobbigt material = mycket glidmedel.
Träffar prostatan väldigt bra och gör orgasmerna mer kraftfulla!
För liten och dåliga vibrationer
Kan rekomendera. skönt material, lagom starka vibrationer, mycket sköna och eggande form/utformning, enkel och smidig att använda, bra storlek som passar alla.
Funkar lika bra till både kille och tjej, kan med fördel kombineras med tenga ägg eller vibrator.
Det är okej. Ingen häpnadsväckande upplevelse .... en trevlig liten extra stimulans.