Kundrecensioner (0)Känns riktigt bra, är mjuk och för mig betyder det något att huvudet inte är för markant och slår mot mitt blygdben.
Trevlig första upplevelse med en dildo Bra storlek, inte för stor. Jag var förväntansfull inför perioden att vänja mig vid något större, men tyvärr var den precis lagom och inte lite större som jag hade önskat, men det är bara en personlig preferens. Tjockleken är perfekt för att ge behagligt tryck mot väggarna i slidkanalen. Känns lite för tjock för att nå livmoderhalsen. Det skulle vara trevligt om den var mjukare och varmare. Annars kittlande!
Trevlig första upplevelse med en dildo Bra storlek, inte för stor. Det vore trevligt om den var mjukare och varmare. I övrigt utmärkt!
FavoritKvinna 50 + - 6. feb. 2026 Kom åt allt invändigt så man kunde komma.
perfekt storlekanal enjoyer - 8. dec. 2025 den fyller bra
God kvalitet, mycket bra sugkopp.
Perfekt styvhet för anal införingHetro Anal Mann - 7. oct. 2025 Köpt för användning analt
När den kom med posten blev jag skeptisk eftersom den kändes väldigt torr och onaturlig, men en snabb tvätt tog bort både skepsisen och den onaturliga känslan.
Detta är en ganska lång och tjock dildo, och jag skulle inte rekommendera den till en nybörjare.
Detta är en bra och kraftfull dildo som verkligen fyller ut bakdelen.
Den har en storlek som för mig inte var avskräckande, och det var anledningen till köpet.
Eftersom den är över medelhård är den mycket enkel att använda när man väl har hittat lugnet.
Dildon är tillräckligt lång för att stimulera mina inre ringar, och styvheten gör att man träffar dem stöt efter stöt.
Jag använder den själv, men antar att den är fantastisk att använda i en strap-on-sele.
Bra kvalitet och känsla, sugkopp fungerar som den ska också! Stor!!
Väldigt behaglig, stor dildo med skön känsla. Trevlig ensam, fantastisk tillsammans. Rekommenderas.
Bra tjocklek och längd. Realistisk.