Kundrecensioner (0)En mycket tillfredsställande vibrator. Den mjuka ytan och de många funktionerna garanterar njutning.
Stor och effektivTulppaani - 22. dec. 2023 På något sätt blev jag förvånad över produktens storlek. Dessutom är "kanin" -delen av den här så kraftfull att du inte riktigt kan använda den alls ... den vibrerar för starkt. Om du har slut på batterier kan leksaken stanna helt ur det blå mitt i allt utan varning.
Borde verkligen framgå att den är lika tjock som en handled! Den är verkligen massiv och är sjukt kraftfull. Vissa passar det perfekt för men för mig blir det nog att kasta då den inte går att få in
Helt enkelt kalas! Bättre än jag trott !
Mycket bra service och produkt
En helt galen enhet. Orgasmer i överflöd och bara läckra. Det är fantastiskt att det inte har slitits ut ännu eftersom det används ofta. Estetiskt är det dock inte en höjdpunkt, men naturligtvis bör den tas ut och visas upp. Tyvärr är jag lite av en bullrig typ
Jag älskar den här! Jag gillar att den är kraftfull och har mycket maskinkraft.
BrutalEr jeg SÅ sensitiv? - 19. mar. 2023 Jag missade att kaninöronen kunde vibrera 10 steg svagare. Det var för smärtsamt och brutalt att komma. Bullrig. Går i papperskorgen, tyvärr.
Orgasmen är omöjlig att hålla tillbakaRabbitelsker - 8. mar. 2023 Detta är den bästa orgasmälskaren jag någonsin har upplevt. Ett litet problem är att den gör mig så kåt att jag bara vill ha MER! Och ett par gånger har jag faktiskt slutat med att bryta kaninen under hjullagret. Denna vibrator ger mig både inre och yttre orgasmer! OTROLIGT!!!
Vilda kaniner med MYCKET långa öron... Ett nedslående felköp... Det är inte bara bullrigt, som om du håller på att bygga om, utan det fungerar inte alls för mig. Den är oflexibel och jag hade svårt att få in den utan att hamna i slagsmål med kaninen. Plasthandtaget känns billigt, och materialet på resten av den samlar damm som en luddroller, vilket är mycket ohygieniskt. Och om den inte är indränkt i glidmedel, drar den i håren och är mycket obekväm. Kunde inte få kaninen att sitta på ett sätt där jag kunde få ut något av den, även om jag har gett den många chanser. Var inte heller ett fan av layouten på knapparna, som alla känns likadana, så det var lite rörigt att ändra inställningar utan att stänga av. Allt som allt skulle jag hellre multitaska med en dildo och en vibrator.
Jag har haft min under en lång tid. Och den ger mig glädje VARJE GÅNG! Jag har haft den så länge att jag nu måste byta batteri, och här kommer en utmaning - kanske är jag bara lite blond dum - men jag kan inte klura ut hur, när jag har skruvat av botten, jag lossar botten till batterierna... och just där kan man bli desperat ;-D
Ok produkt, lite kort men annars ok
Kraftfull och kanske lite stor Fungerar vääääldigt bra för mig
Fungerar perfekt (säger frun) både som förspel och under sex om du vill krydda till det och ger dig garanterat orgasm
Denna passar inte flickvännen då hon lätt tappar känsel vid för starka vibrationer. Ganska otymplig och stor med.
Fantastisk produkt men gick sönder Fantastiskt trevlig produkt som garanterar en bra upplevelse. Dock gick den sönder efter 2-3 användningar (något vart glapp i den) så där var besvikelsen stor.
Låter kanske lite högt., men passar mig helt perfekt! Lite större, men med många olika funktioner om man önskar det. Jag gillar vibrationen. Den är kraftfull o ger mig precis vad jag behöver.
Jag är såldTyytyväinen - 4. dec. 2022 Produkten är fantastisk. Skrikande orgasm garanterad och kantspelssa jävla grej. Ny favoritleksak Kaninöronen känns underbara, men det bästa är när du vill ha en dildo inuti dig, kaninöronen ändrar naturligt position och de olika krafterna känns otroliga.
Mycket roligt för pengarna! PROS: -flera inställningar -roterande axel -orgasmgaranti! KONS: -lite för tjock -mycket bullrig.
En av mina första leksaker, köppte den specifikt pga rotationen men den käns inte av, lagom i omkrets men inte lång nog och vibrationen på kaninen e allt för stark o högöjudd även på minsta settingen. Nån gång skulle jag använda den men silikonen hade fått avtryck som att något varmt hade legat mot den och smältit den? Jag vettefan men inte värt pengarna även på rea iaf
Mycket kraftigare än föregångaren och mycket rolig att leka med på kvinnan. Bestäm hur intensivt det ska vara och rekommenderar denna då den levererar vad den sägs göra
Den första vibrationsnivån för den del som är i kontakt med klitoris är redan kraftfull. Det borde ha funnits andra nivåer, för det är nästan smärtsamt.
Produkten verkar klumpig, materialet gör att vibratorn verkar ohygienisk, ljudet är alldeles för högt, vibrator effekten är för kraftig så att den kittlande effekten upp till orgasm inte når sin njutning ... har under många år använt California Exotic produkten som har varit bättre på alla nämnda punkter ljud, marialene, färg etc. ps ... bra med snabb leverans
Känns knappt och låter för mycket Inget att rekommendera. Den känns knappt och den låter på tok för mycket.
Kunde inte önska mig en bättre vibrator
Jag tycker att den borde vara lite mindre i diameter, men det är en rolig sexleksak.
Den här kan jag verkligen rekommendera. Vilken jäkla grej alltså.
Denna är helt fantastisk, 100 % orgasmgaranti.
En övergripande bra produkt. Kraftfulla vibrationer, men mycket stora.
Du är garanterad orgasm, en eller flera gånger. Det är dock ganska bullrigt och kan därför inte "mysa" dig diskret? Det verkar överskugga de andra sakerna. Tyvärr gör det
Bullrig och gör inte jobbet Det kanske fungerar bra för andra, men jag tyckte att den vibrerande delen inte träffade klitoris. Kulorna slutar röra sig i själva dildon, vilket gör att den kommer ut ibland. Materialet samlar lätt mycket damm, även när det är nedpackat. Generellt inte det största fanet.
En riktig tuffingRabbit vibrator - 13. may. 2022 En stor, kraftfull kille. Först var jag lite rädd för storleken, men eftersom den stora kaninen (vibrator) är lite i vägen, kan inte mycket sättas in. Kaninöronen fungerar underbart och kittlar bra, men jag vet inte vad näsan på kaninen används för eftersom den inte träffar någonting. Jag tycker ofta att när både vibratorn körs samtidigt som de inre massagebollarna körs, stannar dildon och går hela vägen ut. Det är djupt frustrerande när du är i processen och bara behöver det sista trycket för orgasmen att den går ut av sig själv. Men det är ok för priset. Den är bara lite bullrigare än andra dildos jag har.
En stor, kraftfull kille. Först var jag lite rädd för storleken, men eftersom den stora kaninen (vibrator) är lite i vägen, kan inte mycket sättas in. Kaninöronen fungerar underbart och kittlar bra, men jag vet inte vad näsan på kaninen används för eftersom den inte träffar någonting. Jag tycker ofta att när både vibratorn körs samtidigt som de inre massagebollarna körs, stannar dildon och går hela vägen ut. Det är djupt frustrerande när du är i processen och bara behöver den sista pushen till orgasm att den går ut av sig själv. Men det är en anständig dildo för priset och jag behöver bara vibrerande öron för nöjet och orgasmen kommer ganska snabbt från vibratorn.
Vibrationerna gick inte att ställa in till lägre. Lät väldigt väldigt högt....
Superläcker dildo. Rekommenderas starkt, både för dig själv, men också med en partner
Lite väl starka vibrationer..
För en nybörjare är spelet definitivt bra, men för en mer erfaren spelare kan det vara lite tråkigt! :)
Visst kommer man men den är något för stor så när man kommdr så blir det liksom för stort. Helt ok men ja, hade gärna gjort den mjukare och iaf 1 cm mindre i omkrets!
Vibrationerna i öronen är kraftfulla oavsett vilken variant du väljer, så slå inte på den innan du vill få orgasm. Den stängs av många gånger på vägen, eftersom gadgeten där batterierna inte är fästa vid dildon, så precis när du är på god väg stängs den av och du måste slå på den igen. Det är synd med tanke på priset
Snabbaste orgasm jag har varit med om. Mycket nöjd.
Dildon var alldeles för tjock. Och de två vibrerande haröronen gjorde mer skada än nytta. Det kändes som om de piskade min klitoris istället.
Så många fina funktioner. Skön att använda utan vibratorerna.
Men så klart mycket härligare när båda är på.
Tjejen är nöjd sa jag är nöjd. Kaninen gör jobbet. Väldigt lätt att använda ocksa..
Jag har inget annat än beröm för den här produkten. kvaliteten kanske inte är den bästa. Älskar alla inställningar du kan göra med denna kaninvibrator. Men pojke är det högt! vilket är ganska ocoolt. Jag lovar dig att det finns en orgasmgaranti! och det är helt fantastiskt.
Bra vibrator, med möjlighet att anpassa önskad vibb på klitoris och inuti. Jag har dock redan haft 2 stycken, som båda har gått sönder. De har gått sönder någonstans nära batteriet, så om de vinklas felaktigt eller trycks in och ut, stannar de bara / stängs av. Jag letar nu efter en som är uppladdningsbar och inte batteridriven.
Trodde det var samma produkt jag hade haft tidigare, men är nog en liknande. Inte lika nöjd med denna, skön vibration, men hade velat ha lite starkare "på slutet". Samt att öronen på kaninen är så pass mjuka att det är svårt att få dem att "sitta" där man vill, vid klitoris. Så det tar ett bra tag tills jag kommer med denna, och rädd när man är nära att man "förlorar" det då öronen rör sig en hel del.
Snygg, bra att använda. Kanske lite stor och bullrig. Men den fungerar!
Omg bästa jag använt!!! Har inte ord. Spring och köp.
Få jobbet gjort 110% effektivt Är en 110% säker orgasmleverantör varje gång.
Garanterad orgasm. Kraftfulla vibrationer. Höga poäng. Vrålande. Hedersprodukt med orgasmgaranti! Kraftfulla vibrationer och inre penetration gör att den här får höga poäng, trots ljudet!
Använde denna på min särbo och damn, har aldrig varit med om något liknande. Psss måste tvätta soffan
Tyckte den var okej, ingen wow känsla. Nästan inga orgasmer och gjorde ont att använda, var för stor för mig. Kunde bara utnyttja vibratorn, även om jag tyckte den var för svag. Gick snabbt sönder, glappade efter få användningar, och nu är den helt sönder. Men material och sånt ska jag inte klaga på! Den är nog superba för andra. Men inget för mig
Jag köpte den här till min fru när jag var på resa i 14 dagar, så jag tänkte att hon skulle ha några nya leksaker att leka med medan jag var borta. Och hon har använt den 6-7 gånger medan jag har varit borta. Hon kommer utan problem och det tar inte mer än 2-3 minuter. Jag köpte lite glidmedel med kaninen och hon använder det med kaninen. Hon är ganska nöjd med det
Jag tycker att designen ser modern ut men är inte alls nöjd med produkten. Den är så mycket svagare än min gamla Rabbit så jag måste leta vidare på en mer likvärdig. Jag får inte alls någon garanterad orgasm och inte alls lika fort som med gamla.
Svårt att hitta rätt punkt. Vibratons delen för klitoris sitter fel. Inte någon bra vibrator
Den överlägset bästa vibratorn! Något stor vibrator och inte helt dammtät, men orgasm garanteras. Varje gång!
Den är så härlig! Den är lite högljudd (när man skruvar upp vibrationerna), men vad är lite oljud när man kan få en fantastisk orgasm?
Mycket effektiv leksak, trevlig, precis rätt storlek, lite bullrig men nöjd.
MedelmåttigKoekaniini - 22. jul. 2021 Bra i teorin, men den lägsta valbara färgintensiteten är redan lite för intensiv. Ett bredare effektområde, särskilt nedåt, skulle vara ett plus.
Den är så bra för att du får njutning inuti och på klitoris samtidigt, om du vill, den har flera hastigheter och funktioner i penis och för klitoris, de kan alla stimuleras och användas separat. Så att du kan gå till sängs tidigt - och ofta
Inget annat än fantastiskt Vi har nu haft nöjet att ha denna fantastiska leksak under en lång tid och kan bara säga att vi älskar den. Det har blivit en vanlig del av sortimentet när jag behöver ge min fru en extra bra upplevelse och det besviker aldrig. Det fyller henne riktigt snyggt, och om du lutar den lilla kaninen tillbaka och använder den som en penetrationsdildo, värmer de roterande pärlorna upp henne riktigt bra. Slutligen släpps den lilla kaninen och hon skickas direkt till den bredaste orgasmen. Maskinen är inte tyst, men du skulle inte förvänta dig det från en maskin av denna storlek med dessa funktioner. Materialet är fint och den känns bra i handen på den som använder den. Kom ihåg att använda ett bra vattenbaserat smörjmedel ;) Inget annat än fantastiskt
Hittat en perfekt älskare när mannen är borta
Det här är den bästa jag någonsin har provat, och jag är över 50 ;-)
Det här är min första kanin. Jag såg verkligen fram emot den. Men den är helt enkelt för stor. Den första delen av huvudet är en lämplig storlek. Problemet är att om jag bara vill använda den delen av dildon, kan kaninöronen inte nå min klitoris. Jag har försökt trycka ner öronen för att få orgasm. Men då blir vibrationerna för starka och jag får ingen orgasm. Det är väldigt bullrigt, men det kan jag leva med. Materialet är helt fantastiskt. Jag har aldrig stött på en dildo som är bekvämare att föra in. Som sagt, jag kan bara inte använda kaninfunktionen eftersom dildon är för bred om öronen ska träffa rätt ställen ... Synd. Ska gå på jakt efter en smalare.
Jag var väldigt skeptisk till att köpa en vibrator, men eftersom jag sällan får orgasm under sex. Jag tyckte att det var värt pengarna att prova det. Och jag måste säga att det är mer än värt pengarna! Det är en orgasm varje gång den används! Köp köp köp köp köp
På riktigt ladies, köp den! Det bästa jag nånsin ägt och vilka orgasmer!
Fantastiskt, fantastiskt, fantastiskt Jag är helt enkelt irriterad över att jag inte har köpt den för länge, länge sedan... Den enda nackdelen är att den är extremt bullrig, men hur bullrig den än är så är den lika bra.
200% garanti.Den bedste. - 6. feb. 2021 Jag var tvungen att prova något nytt, så jag valde den här vibratorn, den bästa hittills. Det är en 200% orgasmgaranti. Så härifrån är det en ren testvinnare.
Min första kanin och inte den sista Rubriken innebär att detta har varit min startpunkt i kaninvärlden och jag känner att de förbättringar jag vill ha nu kan hittas i en annan produkt på denna webbplats. Jag älskar storleken på den faktiska penisdelen av produkten - den är perfekt för mig. Bollarna i penisdelen är också riktigt trevliga, men jag önskar att de kunde kännas mer. Det skulle också vara trevligt om penis var böjbar istället för helt rak. När det gäller kanindelen är den för våldsam för mig även vid den lägre styrkan. Det når klimax så snart jag slår på produkten (på klitoris), vilket jag tycker är synd, för jag skulle vilja kunna njuta av mig själv under en längre tid med detta och kunna märka rörelserna inuti mig. Användningen är superlätt och användarvänlig, men min nästa rabbis måste vara med fjärrkontroll eller appkontroll, eftersom mina korta armar gör det svårt att bekvämt nå ner och använda produkten medan den används. Jag skulle också vilja kunna ladda den så att jag inte behöver använda batterier. Allt som allt, en bra startpunkt för priset, men jag kommer nu att gå vidare till kanindjungeln i jakt på de perfekta kaninerna :)
Bästa orgasmerna någonsin!! Lite högljudd dock.
Ja, den är lite högljudd, så lägg den under täcket. Det är det enda dåliga med den. Annars är den verkligen och när den gamla dog var jag tvungen att skaffa en ny, men denna gång utan batterier utan laddning via kabel.
Min älskling kom hem med denna till oss, men kan inte låta den va, kommer varje gång, finns ett läge som jag bara älskar, men det bästa är att variera under tiden!!! Bästa på länge....
Jag insåg att den här vibratorn verkligen inte var för mig. Jag var lite för optimistisk och trodde att storleken inte skulle vara ett problem eftersom jag har en dildo med ungefär samma diameter. Denna produkt fungerar inte för mig personligen av flera skäl: 1. De lägsta vibrationsinställningarna tycker jag är mycket kraftfulla och jag kan använda något mindre intensivt för att bygga upp mer. 2. Jag kan inte få både öronen och den inre rotationen att slå samtidigt 3. Rotationen är relativt långt ner på vibratorn, så det jag skulle ha föredragit att ha inuti var precis vid min öppning. Det blev snabbt intensivt på ett obehagligt sätt, också på grund av diametern.
Gigantisk, alldeles för stor Jag köpte den här vibratorn. Jag hade läst recensionerna, men tänkte att den inte kan vara så stor - jag öppnade paketet och kunde se toppen av dildon UTAN att plocka upp den, jag kunde snabbt bedöma att detta var ett monster som aldrig skulle kunna komma upp. Jag är otroligt ledsen att jag inte kunde returnera den, eftersom det var otroligt svårt att bedöma på förpackningen eller online hur ENORM den verkligen är. Så en helt ny vibrator hamnade i soptunnan.
Har alltid varit lite skeptisk till rabbit vibratorn. Men oj oj oj. Den har nu blivit en väldigt trevlig lekkamrat
Verkligen besviken på huvudets och vibratorns rörelse
Jag hade höga förväntningar eftersom jag har hört många bra recensioner. Utan tvekan levde produkten upp till förväntningarna. Orgasmgaranti!
Stor och fin, lätt att sätta upp. Bra, starka vibrationer och roterande rörelser som tar mig till himlen efter bara några sekunder. Glöm inte några starka batterier.
Fantastiskt, men våldsamtNybegynderen - 12. nov. 2020 Som nybörjare är den lite grov. Den är väldigt stor och vibrationerna är starka. Så starka att jag ibland måste sluta innan jag når klimax för att det faktiskt blir lite för mycket. Jag tror att det är en som man måste vänja sig vid, för den är riktigt skön. Å andra sidan tycker jag att den är väldigt högljudd.
Det är bra, rekommendationer härifrån
Bästa sexleksaken för kvinnor! När jag blev singel för ungefär 6 år sedan hade jag aldrig fått en orgasm. Så jag tog mig samman och köpte den här, och efter en mycket kort tid fick jag min första orgasm. Det här är leksaken jag alltid graviterar mot när jag behöver något ensam, och det gör sitt jobb varje gång! Jag lyckades slita ut den efter några år, men då var jag bara tvungen att köpa en ny som fortfarande fungerar riktigt bra! ;) Den är inte ljudfri, men det gör mig inget, och det finns många olika vibrationer att välja mellan :)
Jag har haft de billigare modellerna av Rabbits tidigare, men jag måste säga att den här definitivt tar topplaceringen! Den är fin och tjock, har massor av spännande vibrationsalternativ och är lätt att räkna ut när du har försökt trycka på några olika knappar. Det är lite bullrigt, men inte mer än att ett bra täcke kan ta det mesta av ljudet. Jag tycker att det är en bra storlek och lätt att rengöra. Jag är supernöjd med mitt köp :)
Fick den som gåva. Den bästa vibratorn jag någonsin har provat! Jag orgasm nästan för snabbt :) :) :)
Lite stor och klumpig. Det finns bättre än den här.
Jag har 4 olika leksaker, men den här överträffar dem alla. Det tog ett tag att "lära känna" den, men nu blir den bara bättre och bättre varje gång. Jag kom på 3 minuter just nu och jag lyckas få serieorgasmer med den
Den är större än vad man förväntar sig o så högljud att det förstör stämningen. Går inte tillräckligt långt in som man vill o hela saken ligger o skräpar i en låda , öronen står i vägen o gör ingen nytta o man undrar om dem som skriver om den är på riktigt..
Jag förväntade mig bättre, jag tyckte att den var väldigt klumpig och stor i den yttre delen. Jag tyckte inte att klitorisstimulatorn träffade superbra. Och jag tyckte att den del som gick in var väldigt stor, trots att jag födde naturligt.
Vibrations are too strong even on the lowest level, also a bit too noisy.
Våldsam, våldsam, våldsamWorldtraveller - 18. oct. 2020 Den är alldeles för våldsam och stor för mig. Vibrationen på den lägsta inställningen är till och med för stark. Tyvärr får jag inte ut något av den, men jag känner inte heller att jag kan lämna tillbaka den nu när den har testats.
Åk till himlen med den här. Det kittlas på alla de rätta ställena. De roterande bollarna och den kittlande kaninen är bara en fantastisk kombination. Den har också flera inställningar så att du verkligen kan leka med den.
Fantastiskt, fantastiskt, fantastiskt Den är verkligen bra. Jag har blivit väldigt förvånad över hur vilda orgasmer den ger, speciellt med de många olika vibrationerna man kan ställa in. Och sen är materialet bara superfint och den håller längre än förväntat :) jättebra produkt.
Den bästa av mina kaniner hittills! Det var värt varje euro, om det finns ett minus att säga, är det ett högt ljud som den saken gör.
Superbra, och definitivt orgasm garanterad! Jag tycker dock att den är väldigt bullrig och något tung
Kom på kanske 30 sekunder med den här. Många bra lägen och vibrationer. Skulle vilja att den roterar med, blir väldigt mycket klitoris annars, var tvungen att stänga av ibland. Om någon som har svårt att komma undrar om den här kommer hjälpa? Svar, JA! Den saken är helt hundra. 9/10